SEE YOU IN HELL
NOVINKY | KONCERTY | KAPELA | HUDBA | MERCH | ARCHIV | ODKAZY | KONTAKT 


21.05.2024

Děkujeme pořadatelům a ostatním zainteresovaným osobám, i vám všem, kteří jste dorazili (ač vás nebylo tolik, kolik by si jak pořadatel, tak my jako kapela, přáli ...) na dubnový koncert v Příbrami a květnový v Klatovech.

Další naše štace bude jeden z našich vrcholů tohoto roku a to OBSCENE EXTREME 2024 | 25th anniversary, bližší info tzn. line-up již brzy. Buďte ve střehu!Další recenze na nové LP, tentokrát od Honzy Kloučka, ZDE. Díky!

V neposlední řadě aktualizovaná sekce KONCERTY tzn. završení tohoto roku v podobě oslavy 25 let SEE YOU IN HELL a 20. ročníku Killed By Brno - Filip Forever gig. Podrobnější informace budeme zveřejňovat postupně, ale máte se již na co těšit!

18.04.2024

Díky vám všem, co jste byli přítomni na Víc než hudba, víc než móda - HC/punk proti konzumu a komerci vol. 11. Bylo skvělé vidět, jak to staří pardálové jako Nonconformist nebo Abortion stále umí na pódiu rozpálit a jak se tím baví. Zároveň mladší krev jako Slavenkust nebo Brünner Todesmarsch zabíjí s naprostou jistotou! Opravdu parádní večírek na Sibir! Report od Lepry DEATH FIST webzine ZDE.

Čerstvý rozhovor pro FOBIA webzine ZDE. Díky Petr Moletz!

04.03.2024


Naše víkendové koncerty se všemi těmito skvělými lidmi jsou za námi. Děkujeme vám všem a zase někdy naviděnou! Brutally Deceased Embrional Squash Bowels04.02.2024


Tak první koncerty společného turné Nights ov Gore and Destruction jsou úspěšně za námi a stálo to rozhodně za to! Páteční Plzeň i sobotní Brno byly vynikající! Děkujeme všem, co jste přišli. Pro ty co jste nenavštívili ani jeden z těchto koncertů, doporučujeme neopakovat stejnou chybu, a navštívit Prahu a nebo Č. Budějovice, kde to bude tedy bez nás, ale sestavy budou i tak pekelné! See you in Poland!

Report z Plzně ZDE, plus další dvě recenze na nové LP ZDE a ZDE.06.01.2024


Cheers, loučíme se s tímto rokem, který pro nás byl celkem plodný. Koncertů jsme sice neodehráli tolik, nicméně o to lepší možná byly. Ke konci roku jsme do toho ovšem začali docela šlapat. V říjnu, rok od nahrávání nám vyšlo naše nové LP "Do smrti a ještě dál", v listopadu jsme po hodně dlouhé době zavzpomínali na staré parádní časy v Rožnově pod Radhoštěm, začátkem prosince jsme pokřtili naše LP koncertem na tradičním Killed By Brno a rok jsme zakončili luxusním koncertem v Uherském Hradišti.

V roce 2024 se rozhodně nebudeme šetřit, začínáme koncem ledna opět v brněnském klubu Kabinet MÚZ kdy navážeme na letošní parádní lednovou metal / punk akci ... Night Of The Living Dead vol. 2. Mějte co nejlepší rok 2024 a ať se vidíme na našich koncertech!

11.12.2023


Cheers! Tak popořádku, listopadový koncert v Rožnově byl naprostá paráda! Bylo to, jak vrátit se o nějakých dvacet let zpátky, Vrátnice narvaná jak metro v Tokiu, řádnej kotel pod podiem, skvělej zvuk! K tomu pokec se spoustou starých dobrých známých z místních kapel (nejen), toto nabilo! Velké díky Ondrovi a Martinu Valáškovi. Pokud budete někdy v Rožnově pod Radhoštěm, určitě Vrátnice - music club navštivte, ať už v rámci koncertu, nebo jen tak na pivo.

Dále díky vám všem, co jste začátkem prosince byli a co stále podporujete akce United Crusties. Děkujeme též Kabinet MÚZ za možnost tuto akci uspořádat. Všechny kapely byly naprosto zabijácké a kdo nebyl, může jen litovat. A na základě toho, že nám to finanční situace po Killed By Brno dovoluje, jsme se rozhodli přispět částkou 6000 Kč na konto Lojzíka. Takže všechny z vás, co jste na koncert přišli a zaplatili vstupné, může tešit kromě výborné muziky a všeho kolem na této skvělé akci i pocit, že jste tak přispěli dobré věci. Díky! Pokud tím někoho z vás třeba inspirujeme a rozhodne se taky sám za sebe přispět, tak díky ještě jednou!

Lojzíkův transparentní účet: 131-1605190227/0100 /
Benefiční koncert pro Lojzíka: Mörghuul / Vole / Berosszulás / LilixElbe / Gorc / Sorge

A lepší zakončení roku jsme si asi nemohli přát, než jaké proběhlo včera v Uherském Hradišti na Mikulášská Grindovačka vol. 3 pod taktovkou METAL FEAST Agency! Perfektně zvládnutá organizace, totálně našlapanej Klub Mír, pod pódiem naprostej kotel a celkově prostě parádní atmosféra! Děkujeme!

Recenze na nové LP, první od Lepry DEATH FIST webzine ZDE, a druhá z dílny FOBIA webzine ZDE, díky!

Tímto rokem se s vámi loučíme a nezapomeňte, že další rok začneme pěkně z ostra ... Buďte ve střehu!11.11.2023


Další nosič je venku, a to kazeta "Do smrti a ještě dál" na ŠVÁB records, k dostání je i limitovaná edice se zlatou tejpkou a navrch k tomu ručně dělaný laserový odznak na tvoji bundu!

25.10.2023

A je to konečně tady, naše nové LP "Do smrti a ještě dál" je venku na Insane Society records, k dostání je i limitovaná edice s bílou fošnou, plus samozřejmě merch. Nové LP je už i na našem oficiálním BC, užijte poslech!01.10.2023

Letos jsme tomu koncertování zatím moc nedali, ale na konec roku a začátek roku nového se do toho zase trochu obujeme. Více v sekci koncerty!

11.09.2023


Po 6 letech zpět na Obscene Extreme Festival! Čurby půl sta, Jožka půl sta, See You In Hell pětadvacet, to bude jízda!05.08.2023


FESTA DE LA POHODA vol. XXV byla samozřejmě vynikající - jako vždycky! Díky Brožíkovi & crew a všem návštěvníkům za parádní atmosféru. Kdykoli znovu! Report zde.Dále též díky Jiřinovi & VEGALITÉ za úterní koncert. Videa zde a zde!

03.07.2023


Poslední víkendová sobota tohoto měsíce ve Vodňanech na této oldies party. Sestava je hodně vypečená a my se už fest těšíme, tak jako vždycky! Jeden z našich nejoblíbenějších festivalů. S kým se potkáme?!?05.06.2023


Koncert v Žilině byla pěkná jízda! Díky Slovensko!

15.04.2023


Letošní Víc než hudba, víc než móda - HC/punk proti konzumu a komerci vol. 10 na Sibiři se fakt povedl. Díky!09.03.2023

Hell! Poslední víkend v lednu jsme, ač měly být původně dva - omlouváme se za zrušení pátečního koncertu v Plzni z rodinných důvodů, první koncert v tomto roce po boku No God Rhetoric, Brutally Deceased a polských Hellfuck v Kabinetu Múz, který byl naprosto vynikající po všech stránkách, tedy až na slabší účast. Díky kapelám, klubu a vám všem, kteří jste na tuto netradiční taškařici dorazili. Zde a zde můžete juknout na videa ze zmiňovaného koncertu. Příjemný poslech!

08.01.2023

Happy New Beer! Rok 2022 byl konečně rokem, kdy se věci ohledně koncertů atd. vrátily, dá se říct, do normálu. Podařilo se nám odehrát pár super akcí a koncem roku taky nahrát nové LP, které už je zadáno do lisu a doufáme, že bude venku v příštím roce, jak jen to bude možné. Ještě by tento nově nahraný materiál měl vyjít ve verzi MC a CD. Mějte co nejlepší rok 2023 a pamatujte, že se brzy uvidíme naživo!

06.01.2023


Po 4 letech jsme vloni na začátku října opět okupovali nahrávací studio Davos ve Vyškově, kde jsme pod taktovkou Otyna nahráli materiál pro nové LP. Data jsou již zadána do lisovny a nová nahrávka tradičně vyjde u pana Jiřího resp. Insane Society records. Ochutnávku můžete poslechnout na našem youtube kanálu.

02.01.2023


CHEERS! Mr. Yoshio Inoue na svém labelu Dan-Doh records vydal CD kompilaci BRNO CITY D.I.Y. HARDCORE PUNK, kde celkově s námi představuje japonské D.I.Y. punkové scéně dvanáct brněnských kapel. Tato kompilace je věnována Filipu Fuchsovi.
CD seženete u všech zúčastněných kapel.
13.11.2022


Omlouvám/e se za delší neaktualizaci! Od května se toho událo celkem dost, v první fázi proběhl update sekce Koncerty. Tak to čekněte!

8.5.2022

Takže dva letošní parádní koncerty v domovském Brně a minulý týden v Budějcích jsou za náma. Příští týden valíme dobýt Cajzl na Eternal Noise Misery! Peklo s váma přátelé!5.1.2022

Když jsme loni psali, že pro SYIH stál rok 2020 za hovno, tak rok 2021 stál za hovna dvě. Zvládli jsme odehrát ještě o jeden
koncert míň a z rušení či přesouvání Killed By Brno a Víc než hudba - víc než móda se stala naše "oblíbená" kratochvíle ...
Do roku 2022 přejeme všem hlavně zdraví, co nejmenší víru v konspirační pičoviny a naopak co největší víru v to, že klapne co nejvíce koncertů, kde se můžeme vidět. Cheers!
8.8.2021


Zde si můžete přečíst report a prohlédnout fotky z prvního letošního koncertu. Bylo to opět super, děkujeme.

9.7.2021

Aktualizace po delší odmlce, avšak je tu update prvního letošního živého hraní. A k tomu ještě na akci, kterou máme všichni opravdu moc rádi, a to Festa De La Pohoda. Dojdi!8.3.2021

V novém čísle zinu Telepatie / číslo 3 naleznete report z našeho SEA tour z podzimu 2019, který celý popsal Beňo. Petře, díky moc za prostor!3.1.2021

Jak byl rok 2019 pro SYIH rokem mimořádným, tak rok 2020 stál naopak mimořádně za hovno. Z pochopitelných důvodů to bylo pro všechny kapely stejné. Nicméně se nám podařilo odehrát čtyři koncerty, které byly naprosto super a jsme za ně velice rádi. Děkujeme těm, co je pro nás udělali.

Přejeme vám všem, aby rok nadcházející byl rokem, kdy se vše vrátí tak nějak do normálu, a budeme se moci vídat na živo mnohem více.
Pevné zdraví a pevné nervy v roce 2021!

Cheers!

29.11.2020


Hell, myslíme, že asi všem musí být jasné, že je čertužel letošní Killed By Brno vol. 18, stejně jako jarní Víc než hudba, víc než móda - HC/punk proti konzumu a komerci vol. 9, díky vládním nařízení opět passé. Samozřejmě i mnoho koncertů, který jsme odehrát měli a nakonec se vůbec neuskutečnili. Je to ubíjející stále dokola investovat nemálo energie do toho, co nakonec neklapne, ale nás to nezlomí, budeme to zkoušet dál a dál. Brzy se dozvíte naše plány ohledně dalšího DIY punk festivalu v režii United Crusties na tradičním místě v klubu Yacht. Tedy doufáme, že tuto nelehkou dobu toto kultovní místo přežije. Stay tuned!

Naštěstí 20 Years In Hell Imperial IPA z holíčského pivovaru Wywar si nezávisle na aktuální pandemické situaci může(me)te dát znovu.
Mimochodem od pondělí - nezávisle na tom, jestli restaurace budou či nebudou otevřeny, bude k dispozici buďto na čepu, či ve formě 1 l PET lahví v brněnském podniku Schrott. CHEEERS!

13.10.2020

Název našeho posledního LP Život ve strachu má pro nás více významů, ale možná jsme ani tehdy netušili, jak moc se trefíme do současnosti ... Strach se stává normou pro řízení společnosti!13.4.2020

Hell! Aktualizována sekce Hudba a Merch. Pokud by vás něco zaujalo, kontaktujte přímo kapelu, sekce Kontakt, případně snad již brzy někde naživo!

3.1.2020


2019 is ending, 2020 is coming!

Končící rok byl pro SEE YOU IN HELL mimořádně plodným rokem ... na jaře nám vyšlo nové LP "Život ve strachu", na přelomu října a listopadu jsme odehráli skvělé SEA tour s perfektní zastávkou v Dubaji, aby jsme tento rok zakončili ve velkém stylu koncertem k výročí 20. let kapely na domácí půdě v klubu Yacht.


Všem, kteří nám k tomuto jakkoliv pomohli či nás v roce 2019 jakkoliv podpořili, patří naše velké díky!


Happy New Year 2020, See You In Hell!

Aktualizována sekce Koncerty.


4.10.2019

Dubai a South East Asia calling! Díky AARRGGHH Kolektib a dalším! Update sekce Koncerty respektive asijské tour.

Kazety "Život ve strachu" venku během října, díky Michalovi / SVAB recs.15.9.2019

Díky Žlábovi za gig v Praze, bylo to super - video, včetně nového válu, zde.

Upload tour v sekci Koncerty, slíbená třešnička je koncert v Dubaji, na který se vskutku hodně těšíme.

V přípravě kazeta "život ve strachu" a nová várka triček. Info brzy, ber v potaz!

13.8.2019

Menší update po delší odmlce. Aktualizovány Koncerty do konce roku. Avšak pomalu začínáme odklepávat ty v roku příštím, proto nezaváhej a případně nás zavčasu oslov.

Ano, je to tak, po dlouhých úvahách jsme zprovoznili i FB stránky, jukni na to! Jen čas ukáže, který z informačních kanálů v budoucnu zůstane.

Update South East Asia 2019, i s třešínkou na dortu, již brzy. Pamatuj!

14.5.2019

Objevily se další recenze desky: CZECHCORE / PHR PUNKROCK DIY RECORDS / DIY Conspiracy (EN) / PERIFERIA.CZ

27.4.2019

Hail Satan! Díky moc Disnotice Bastards crew za naprosto výbornej gig u Krtka v Židlochovicích, naprosto nezapomenutelnej nejen hudební zážitek! V červnu se vidíme na Sibiři, doval!

První recenze na novou desku: FOBIA zine / KIDS&HEROES

30.3.2019

Sohy nohy! Přikývli jsme na červnový koncert ve štatlu na novým, podle nás již ale známým, place Sibiř. Dále nám vyšel rozhovor v novým zinu Telepatie. Petře, díky za zájem!

16.3.2019

Je to tady! Deska v pá 15.3.2019 oficiálně vyšla, Insane Society records, k dostání je i limitovaná edice s modrou fošnou, sleduj! Na našem BC je nahrávka komplet k poslechu, čekuj to nebo skap!3.3.2019

Díky Hlaďasovi a Destroy production za gig na Míru! Rádi jsme účastí přispěli na benefit pro Lesoochranárske zoskupenie Vlk.

Je tu březen a s ním již i tradiční fiesta Víc než hudba, víc než móda - HC/punk proti konzumu a komerci, vidíme sa tam! Line-up je nabitej, takže si to nenechte ujít. A pokud vše klapne, přikloní se k nám i sám Satan, pán nejtemnější a nejmocnější, pokřtíme novou desku. Vidíme se tedy na Yachtu!

2.2.2019

První letošní koncert za námi, OE byly super. Díky! Další gig na Míru v UH. Vidíme sa tam! Oi!

Další nový song z připravovaného LP nahrán na náš BC. Čekuj to!

15.1.2019


Je tomu tak, jihovýchodní tour potvrzeno! Jednotlivý koncerty budou snad též brzy odmávnuty. Veliké díky Ci Chaanovi. Buď ve střehu a sledu sekci Koncerty. Je ti to jasný?!?4.1.2019

Happy New Fear 2019! V první řadě, KBB klaplo, díky všem zainteresovaným či zúčastněným. Byla to opět jízda na plnej, nejen, plyn!

Dále, finální master je hotov. Díky Otynovi. Data předány panu Barvákovi / ISR, odkud poletí směr Loděnice! Info o vydání zde nebo přímo na stránkách Insane Society records.
Podklad předku desky nakreslil Murilo Pommer z Brazílie. Též danke.Zde lze první song z připravovaného alba očuchat ušami. Davaj!

21.11.2018

Vision of DOOM! Díky Encore crew za výbornej gig na Sedmičce se starými pardály a právě Encore. ANTISOCIAL!

Konec roku se chýlí ke konci a to znamená jediné, a to Killed By Brno!
Pevně věříme, že i přes přemíru koncertů všehomožnýho druhu tuhle již zajetou fiestu navštívíte. Bude to stát jistojistě za to. Vidíme sa!

Letos poměrně pomaleji dolaďujeme koncerty na příští rok, dva z nich již v sekci Koncerty. A pokud vše klapne, koncem října a začátkem listopadu vyjedeme na tour. Kam? To se zatím nechte překvapit! Info brzy.

28.10.2018

Up the metal/punx! Máme za sebou koncerty ve Stříbrné Skalici a na Kladně - DANKE! A je za námi i nahrávání nového materiálu na připravované LP. Sláva Otynovi ze studia Davos / Vyškov! Podrobnější info již brzy, buď ve střehu.

Další so hrajeme s veterány anglického crustu DOOM a parťáky ENCORE. Vidíme se na Strahově - 007. See ya!

21.8.2018

Oi! Po Fluffu, díky All Go - No Slow Stage za pozvání. Koncert byl super! Užíváme volného srpna, dovolenkujeme, dokonce i zkoušíme a nadáváme na vysoký teploty! Letní idylka.

Avšak už první víkend v září se zase můžeme vidět, a to na Marjánce ve Stříbrný Skalici. Předposlední koncert před studiem. Doval!


1.7.2018

Sevas parťáci! První letošní venkovní fest za námi - i přes nepříliš vydařené počasí to bylo opravdu super! Díky Mentally Corrupted / Bolest Bude Větší crew za pozvání a organizaci.

Další fest a to Fluff 2018 nás čeká poslední víkend v červenci. Vidíme se tedy tam!

19.6.2018

Svítanie znamená smrť! Po dvou měsíční odmlce nějaký to info. V první řadě velká omluva Eternal Noise Misery crew za neúčast na letošním prvním ročníku, příští rok to snad napravíme!

Dálší dík letí bratrom okolo Garáží Bratislavy a Vesmír crew za skvělý koncerty s How Long? - opět to byl velice silný kulturní zážitek hudebního charakteru. A popravdě, nejen toho. Těšíme se zase příští pánové!

A závěrem - tuto so se vidíme v Jalubí na již tradičním Hot Dog festu číslem 14. Sláva!

4.4.2018

Hell! Máme za sebou dvě parádní akce! První z nich byl únorový koncert s legendárními Napalm Death (UK) ve Slavonicích, za který naše díky směřuje k Obscure Promotion. Fotky naleznete  v odkaze a videa na našem YT kanálu.

Další akcí, kterou máme čerstvě za sebou je minitour s vikingy Society's Decline (SE) a Terrorvälde (SE), které dopadlo (až na pár drobných šrámů) naprosto skvěle! Byla to opravdu monster párty a veliké díky patří v tomto případě všem, kdo nám s turné jakkoliv pomohl a nebo koncerty navštívil. Myslíme, že tady Švédové rozhodně nebyli naposledy! Fotky a nějaké případné videa se zde objeví v brzké době.

Ještě jednu věc bychom chtěli zmínit a tou je z naší strany satanžel neuskutečněné minitour s Adacta (SK) na Slovensku. Velice nás mrzí, že to nedopadlo, ale ze zdravotních důvodů to prostě nebylo možné. Doufáme, že příští rok to zopakujeme a tentokráte nám bude peklo více nakloněno.

Nejbližší akcí, kde se můžeme potkat je Eternal Noise Misery Fest v pražské Eternii na Smíchově. Cheers!

27.1.2018

Prost! První koncert tohoto roku za námi - kvalitné podujatie hudobného charakteru. Výborný, díky Škodovce za pozvání, kapelám a všem, kdo jste dorazili. Kings are dead, hail to the Kings! Kdo zná, ví.

V únoru 2 koncerty u našich bratrů po boku zábavovky Adacta - vidíme sa v Žilině a Banské Bystrici.

31.12.2017

Sláva! Díky všem, co dorazili na letošní zakončení roku v podobě Killed By Brno. I přes menší peripetie, a nižší účast, to byla opět jízda. DRINK MY BROTHER!

Jsou koncerty, na který se prostě a jednoduše neříká NE! A proto zahrajeme v únoru po boku nestárnoucích grind drtičů Napalm Death (UK) na kulturáku ve Slavonicích. Vidíme se tam!

28.11.2017

Palec hore MP Olomouc! To byla teda síla! Nicméně díky Frantovi za super gig, do příchodu ochránců pořádku to byla jízda. THX. Nějaký fotky se snad časem objeví v archivu.

Blíží se konec roku a s ním samozřejmě Killed By Brno, tentokrát již 15. ročník. Koncert, který již nějakej ten pátek pořádáme, a taky letos poslední vystoupení našeho hudebního tělesa. Tedy pozvánka pro vás, máte se opravdu na co těšit - so 9.12.2017 na Yachtu!

A pomalu ale jistě se nám plní rok 2018, odsouhlasených koncertů máme již opravdu dost. Tedy, kdo by nás snad ještě chtěl pozvat, ať to zavčasu udělá! Info samozřejmě v sekci koncerty. Sláva!

23.10.2017

Říjnový koncerty za námi! Oba i přes menší peripetie cajk. Díky patří The Shullins & Kabinetu Múz & Die Küche a Mirecovi s Twiggym. Následuje listopad a gig v Olmiku na Punx Night vol. IV. Vidíme sa tam!5.10.2017

Děkujeme mistrům z Sheeva Yoga za pozvání na jejich 20th Anniversary gig! Opravdu skvělý večírek a bylo fajn opět vidět po delším čase staré známé tváře nejen z Ostravska a okolí. Doufáme, že to za nějaký čas budeme schopni oplatit minimálně stejnou mincí při dvou pětkách SYIH. Opět v akci nás můžete vidět již následující pondělí v Kabinetu Múz. Dovalte!

6.7.2017

Veliké díky mistru Brožíkovi a Festa De La Pohoda krů za super koncert ve Vodňanech. A samozřejmě i vám, kteří jste pod pódiem přikládali v kotli. Speciální dík patří slečně na heroinu s nepřítomným výrazem - dope, booze = FUN! Fotky v archivu, další naleznete zde a zde. Srpen máme dovču, vidět nás zase můžete v půlce září a to ku příležitosti 20. výročí našich starých známých Sheeva Yoga v jižním Polsku.

Naše kamoška Pája / Die Küche po delší době uploadla spoustu fotek nejen z brněnskejch koncertů. Náš prejav najdeš zde.25.7.2017

ValMez masakr, OEF brutal! Nic víc, nic míň! Veliké díky pořadatelům za pozvání, konkrétně Bambu a Laďovi následně pak Čurbymu a OEF crew. A samozřejmě kapelám, který jsme mohli v pá vidět naživo zvlášť, vskutku naprostý peklo! Fotky v archivu.

V so nás čeká Festa De La Pohoda ve Vodňanech, vidíme se tam!13.6.2017

Další štace za náma, tentokrát Uničov - díky Kriminalität crew a smrt všem, kdo nedošel! Pokoncertní party v Úsově, jak už to máme poslední dobou ve zvyku, mocná. Pozdravy parťákům z Encore!

Hned na začátek července nás čeká ValMez, následně pak Trutnov a Obscene Extreme Fest 2017. SEE YOU IN HELL!23.5.2017

Tak máme za sebou Punx Picnic festival v Praze. Bylo to opět velké! Děkujeme v první řadě Fear Of Extinction gig crew za pozvání a zdravíme tímto všechny účinkující kapely, které byly opravdu masakrální. Dále pak patří naše díky Havranovi a Peťce za pohostinnost, která byla tak mocná, že jsme to tak tak ustáli! Díky i vám všem v kotli za podporu!

Uvidíme se již tento pátek v Uničově a opět očekáváme párty jak se patří a řádnej kotel před náma.


Nějaký videa opět na youtube kanálu a fotky se objeví v archivu.

27.4.2017

Máme za sebou kvalitní víkend po boku drtičů kostí HOW LONG?! Bylo to náročné, ale současně skvělé. Touto cestou patří velké díky zejména rodině Turečkovic a celým HOW LONG?, všem okolo klubu Dziupla a Acafé, Twiggimu, ... A samozřejmě vám všem, co jste přišli zapařit.
Rovnou můžete špíznout tři nová videa z pátečního koncertu na našem youtube kanálu, přičemž hned na prvním odkazu je premiérově nejnovější song "V krajině šílenství".

Nějaké foto se snad časem objeví v archivu. HELL!


26.3.2017

Cheers! Díky všem, co jste přišli na tento ročník akce „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci“. Roztočili jsme to všichni na plnej kotel! Zvuk byl jak z pekla, jedna kapela trumfovala druhou, a sklenička též byla! Někteří se probudili se ztrátou kreditu, někteří se probudili na letišti a někteří odešli domů bez různých částí oblečení. Punk as fuck style!

Všechno toto (zejména však vaše účast) nás přesvědčilo v tom, že budeme pokračovat v této akci i příští rok, kdy chceme přiložit pod kotel a přitáhnout nějakou tu zahraniční „STAR“. Takže buďte ve střehu! Myslíme, že už teď se máte na co těšit.

Spoustu fotek můžete najít v archivu. Nejbližší koncerty, kde se můžeme vidět jsou Cieszyn a Čadca (SK), see you ...!


1.3.2017

Máme za sebou první tři akce v tomto roce. Velké díky patří samozřejmě vám všem, kteří  jste nás přišli podpořit, a samozřejmě též Mikemu a Kanárovi za koncert v Kladně, Paayovi za koncert ve Vídni a Kubovi za koncert v Bratislavě.

V archivu najdete i pár fotografií.

Další akce, na které nás můžete vidět na živo, je „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci Vol. 6“ na našem domovském místě na Yachtu.


30.12.2016


Budějce opět nezklamaly! Díky vám všem!

Fotky můžete shlédnout zde.

První flek, kde se můžeme vidět v roce 2017 je Kladno. A to již za týden. Více info v sekci koncerty.
Vložena též nejnovější verze plakátu na OE festival a na únorový koncert na EKH ve Vídni.

Peklo s vámi i v příštím roce!


14.12.2016    KBB máme úspěšně za sebou!

Veliké díky vám všem, kteří jste nás přišli v sobotu podpořit!!!

Opět se ukázalo, že „fenomén“ Killed by Brno neztratil nic ze svého lesku. Cca 250 vás to jen dokazuje! Velice si vážíme vaší podpory a atmosféry kterou jste vytvořili!

Všechny kapely předvedly opravdu hrubé sety a byly naprosto vynikající! Zvuk masakrální! A párty též! Děkujeme!!!

Hlavně též Tomovi a Pacovi za zvuk a celému kolektivu Yacht club! Též velice děkujeme amatérskému sportovnímu týmu DIE KÜCHE za jídlo pro kapely, které bylo naprosto delikátní!

Nezapomeňte na sobotu 18.3.2017, kdy nás čeká další ročník „Víc než hudba, víc než móda - hardcore/punk proti konzumu a komerci“! Info již brzy!

Atmosféra jest zachycena na našem youtube kanálu a nebo ve fotografiích zde.

Již se velice těšíme na další akci do Českých Budějovic!1.12.2016    SEE YOU IN HELL hrne dál

Kapela SEE YOU IN HELL obnovuje činnost v nové sestavě. První koncert odehrajeme 10.12.2016 na domovském festivalu Killed by Brno, který bude věnován vzpomínce na Filipa.

V současné době se tvrdě připravujeme na živá vystoupení a pracujeme na novém materiálu. Informace o chystaných akcích již najdete v příslušné sekci. Průběžně se pokusíme doplnit informace na této webové stránce.

Díky všem za podporu, uvidíme se na koncertech!